Oтборът на Локомотив вкарва повече, но и допуска повече голове по време на вторите полувремена на своите мачове от изминалия сезон. Това показа проверка на PlovdivDerby. Във всички официални 34 мача( 32 за първенство и 2 за Купата на България) отбора на черно-белите е отбелязал 43 гола – 18 от тях през първото полувреме, а 25 през второто. Най-много голове смърфовете са вкарвали между минутите 50-та и 60-та - цели 11 попадения.
По същия начин седят нещата и при допуснатите голове. През първите полувремена Локомотив е допуснал 20 гола, а през вторите – 26, като 7 от тях в заключителните минути на мача. Отбора на черно-белите е инкасирал най-много попадения между 55-та и 65-та минута - 8 попадения.
Най-много голове Локо реализира в мача с Пирин - спечелен с 4:2, а най-много допусна в гостуването на Берое, завършило 5:2 в полза на заралии.
Отбора на Локомотив Пловдив е съумял да отбележи поне един гол в 24 от всичките си 34 официални мача през този сезон.
Прочетете още
- 09:00 Шокиращ случай в Пловдив: 3-годишно дете тежи 40 килограма
- 10:00 Има ли спекула след еврото? Цената на паркирането в Карлово скочи от 1 лев на 1 евро
- 11:00 Студент създаде платформа за картографиране на проблемите по тротоарите в София
- 12:00 197 см мъж изчезна в снега: Швейцария под 1,5 м бяла стихия, докато България брои сантиметри