Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) ще играе контрола със Струмска слава (Радомир). Проверката е насрочена за неделя (01.07) от 17:00 на високопланинската база в Говедарци.
Предстоят още приятелски срещи с Витоша (Бистрица) на 4 юли, Академия Пандев на 8 юли и срещу ЦСКА 1948, което ще бъде и представяне на „черно-белите“ в Пловдив.
След вчерашния крос в 6:30 сутринта в Боровец, контролата с Марица в 11:00 и следобедната тренировка във фитнеса в хотела, днес футболистите на Локомотив продължиха с подготовката си на пълни обороти.
Неспиращият вече няколко дена дъжд над Говедарци и региона затрудни „черно-белите“ в сутрешното им занимание, но въпреки атмосферните условия те се вложиха максимално в тренировката.
Прочетете още
- 11:07 Иран изпрати нота до България за US самолетите на летището в София СНИМКИ
- 15:00 Удар в гръб и бягство: 50-годишна жена е между живота и смъртта в ИСУЛ
- 15:50 Издирват мъж, изчезнал в София! Възможно е да е дезориентиран СНИМКА
- 13:00 Двете лица на един мъж: Жертва на мизерията или нагъл лъжец, който мами столични търговци?