Динко Вълев е една личност, която преминава отвъд българските граници и често се озовава в британските медии.
Ямболията нашумя миналата година, след като постна няколко клипове как "лови" и гони мигранти по границата с Турция.
Сега, според британските медии, си е купил военен хеликоптер. "Daily Mail" пише, че Динко се сдобил с военната машина, за да помага на граничните патрули в бдението за "потенциални джихадисти".
Според британските медии Динко се ползва с благословията на правителството, което дори му е помогнало да се сдобие с два военни бронетранспортьора.
"Сега той се е сдобил с военен хеликоптер, притежаван или от българските или от руските военновъздушни сили", пише британското издание.
В същия дух се споменава и фактът, че президентът е бил генерал от българските ВВС.
Е, важно е да отбележим обаче, че в Ямбол се намира Музея на бойната слава. Какво може да се види там ли? Реставрирани танкове, щурмови оръдия, хеликоптери... Къде ли Динко се снима с танкове?
Прочетете още
- 19:00 Не пипайте майките и бащите ни с мръсните си ръце
- 17:45 Челен сблъсък с патрулка в София, пострадаха двама униформени* СНИМКИ
- 16:03 Роднини сигнализираха за смъртта на семейство, обитавало "Къщата на ужасите" в Ягода
- 11:15 Издъхна стопанинът на обесеното куче Костадин, друго куче лежи до него СНИМКИ