Димитър Макриев вкара два гола за Неа Саламина, но те не се оказаха достатъчни за победа на неговия отбор, който завърши 2:2 при гостуването на Паралимни от 23-ия кръг на кипърското първенство. Димитър Макриев игра 90 минути за Неа Саламина, докато Костадин Башов влезе в игра в 76-та минута на мача на мястото на Пападопулос. Макриев откри резултата в 30-та минута от дузпа. Бившият нападател на Левски удвои преднината на Неа Саламина в 42-та минута на срещата. Боуман обаче намали пасива на Паралимни в 47-та минута. Гостите завършиха мача с човек по-малко, след като Фуско бе изгонен за втори жълт картон в 83-та минута. Божович изравни резултата в добавеното време на срещата. Неа Саламина е на шесто място в класирането с 31 точки, докато Паралимни е на дванайсто място с 19 точки. Апоел спечели с 2:0 домакинството на Омония. Живко Милано игра 90 минути при успеха на домакините. Ефрем реализира и двата гола за Апоел в 9-та и 42-та минута. Апоел е лидер в класирането с 53 точки. Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS Коментирай