Мъж тръгва на лов. Решил да вземе със себе си своята съпруга. Докато пътуват в колата, той и обяснява, какво да прави по време на лов:
- Главното при ловът е не толкова да убиеш елен, а да съумееш, да докажеш на ловците, които ще дотърчат от всички страни, че именно ти си застреляла този елен, а не те. Затова трябва да стоиш до убития елен и на всеки, който дойде, да обясняваш, че ти си го застреляла и той ти принадлежи.
Пристигнали те в гората, взели пушките и всеки тръгнал в различна посока. Върви мъжът из гората, никакви елени не се виждат, изведнъж - "Буууум" - наблизо се чува изстрел. Тича мъжът по посока на изстрела и гледа жена си, а до нея един мъж, на когото тя доказва нещо ръкомахайки... Приближава се човекът и чува, как другият й отговаря:
- Добре, добре, този елен, ти си го застреляла... ама... не може ли поне седлото да си прибера...
Прочетете още
- 11:04 Диана Русинова прие предложението на регионалния министър да оглави АПИ ВИДЕО
- 15:00 Пазете си главите! Агресивни гарвани нападат хора и домашни любимци
- 13:00 Астролог обеща фантастични промени за четири зодии през юни
- 12:00 Ужас в столицата: автобус премина на червено и помете лек автомобил ВИДЕО