Гневни местни жители, роднини и приятели на убития от волтова дълга Илия Христов искат линч за двамата интернет работници, които днес убиха 26-годишният мъж. Свидетели разказаха , че шефът на фирмата Ангел Стоянов и служителят му отишли да прекарват интернет в района на жп прелеза към ромската махала. Тя извикали от дома му Илия Христов, който не познавали и поискали дървен прът.
 
Разказали за намерението си да прехвърлят кабела през кабелите на жп прелеза, които са с високо напрежение. Хората ги посъветвали да не се прави, защото ще се получи волтова дъга и ще убие някого. Двамата работници казали да не им се бъркат в работата, защото знаели какво правят. Волтовата дъга, която била с много силно напрежение ударила Илия Христов и го съборила на земята. Работниците събрали кабелите си и избягали.
 
Както съобщихме, 26-годишния мъж починал в линейката в адски мъки.

Двамата бегълци били издирени по телефона от полицията и били призовани да се приберат. Час след инцидента те се предали в полицията. Отказват да дават каквито и да е показания.Очаква се и двамата да бъдат арестувани.