Българският национал Александър Тонев игра като титуляр за Фрозиноне при домакинската загуба от Милан с 2:4 в среща от 17-ия кръг на италианската Серия „А”. Успехът спасява засега поста на треньора на „росонерите” Синиша Михайлович, който в последно време търпеше доста критики дори и от клубния бос Силвио Берлускони.

Даниел Сиофани (19) даде преднина на домакините след пас на Диониси, но след почивката „росонерите” направиха пълен обрат с попадения на Инасио Абате (50) след подаване на Кейсуке Хонда, Карлос Бака (55) след асистенция на Бонавентура и Алекс (77) след пас на Нианг.

Тонев бе заменен в 63-ата минута от Паганини, а Федерико Диониси (83) направи резултата 2:3. В последните секунди пък Джакомо Бонавентура (90+3) оформи крайното 2:4

След победата си Милан е шести с 28 точки. Фрозиноне е под чертата на 18-о място с 14 точки.