Млада жена е самоубийцата, която сложи край на живота си в болница "Пловдив", предава репортер на Марица.бг от мястото на тежкия инцидент.
Жената е около 40-45 годишна, облечена е спортно, в анцуг. Тя е скочила от 6-ия етаж. В момента съдебен лекар и полиция оглеждат мястото.
Пробвала на 8-ия, после на 7-ия, и накрая е успала да отвори прозореца на 6-ия етаж. Сцената е записана от видеокамери, предава репортер на Марица.бг от мястото на тежкия инцидент. Чехлите на младата жена още стоят под прозореца, откъдето се е метнала. /Марица.бг
Още за трагедията в МБАЛ "Пловдив" - четете в Marica.bg
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща