Младежи от клуб "Гражданско образование" от ФСГ се срещнаха с Добри Беливанов. GlasNews.bg 14:55 22.02.18 0 574 Кметът Добри Беливанов се срещна днес с участници от клуб „Гражданско образование“ от ФСГ, съобщават от общината. Последвайте ни в: Прочетете още 16:00 Ето какво време ни очаква през юли 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол