Легендата на бокса Мохамед Али отново е бил хоспитализиран, след като негови близки не са успели да го събудят миналата сутрин. Бившият световен шампион е бил подложен на редица тестове в болницата в Скотсдейл, Аризона, като се очаква да бъде изписан утре. "Той изобщо не реагираше. Легна си вечерта и спа 24 часа. Близките му предполагат, че е много изтощен", заяви източник, близък до семейството. Съвсем наскоро Али отново бе в болница, където бе лекуван от тежка инфекция на уринарния тракт. Считаният за най-велик боксьор в историята на спорта навърши 74 години преди месец, като вече над 30 години страда от заболяването паркинсон.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ