Отборът на ЦСКА играе срещу Сливнишки герой в мач от 30-я кръг на Югозападната В група на стадион „Васил Левски“ в София. Резултатът е 1:1.  Александър Александров откри за гостите в 39-ата минута, а в 61-ата Преслав Йорданов изравни за 1:1. Играе се второто полувреме. ЦСКА за първи път допусна изоставане през първото полувреме през този сезон, след като Сивнишки герой дръпна на „червените“ с 1:0 в 39-ата минута. Александър Александров реализира, след като първоначално топката се удари в гредата на вратата на Анатоли Господинов при силен шут на Светослав Диков. Александров бе най-съобразителен и откри резултата за Сливнишки герой при първия и единствен удар на гостите към вратата на „червените“ за първото полувреме. Отборът на ЦСКА имаше преимущество в тези първи 45 минути, но не успя да създаде 100-процентови голови опасности. Най-интересното положение бе в 8-ата минута, когато Станислав Маламов напредна добре, пусна към Момчил Цветанов, но топката мина встрани от вратата на Сливнишки герой. Последва една обещаваща ситуация в 17-ата минута, когато Станислав Маламов напредна добре, пусна към Момчил Цветанов, но топката мина встрани от вратата на Сливнишки герой. Малко преди гола на гостите, в 32-ата минута Преслав Йорданов успя да засече топката с глава в наказателното поле след центриране, но изпрати топката над вратата на съперника.  Можете да следите двубоя с Gong.bg минута по минута ТУК: „Червените“ са лидер във временното класиране с 27 победи от 27 мача, а головата им разлика е 126:7. Сливнишки герой заема трета позиция в подреждането в Югозападната В група с 19 победи, 4 хикса и 5 поражения до момента. Тимът има 61 точки и е на 5 точки от втория Витоша Бистрица. Футболистите на Христо Янев имат възможността да станат първият европейски отбор, спечелил всички свои срещи в един сезон. Към днешна дата ЦСКА има 36 победи от 36 мача през сезона. ЦСКА: Анатоли Господинов, Кирил Динчев, Божидар Чорбаджийски, Ангел Грънчов, Милен Кикарин, Йордан Йорданов, Петър Витанов, Николай Цветков, Станислав Маламов, Момчил Цветанов, Преслав Йорданов.

Резерви: Стоян Колев, Васил Попов, Николай Дичев, Самир Аясс, Александър Александров, Павел Головодов, Костадин Хазуров
Треньор: Христо Янев

Сливнишки герой: Димитър Симеонов, Марков, Виктор Георгиев, Георги Гайдаров, Евгени Грозданов, Николай Маринов, Светослав Диков, Ивайло Цветков, Красимир Георгиев, Румен Кереков, Александър Александров
Резерви: С. Деспотов, Л. Деспотов, Иванов, Генов, Стефанов, Кралев, Маджиров Треньор: Красимир Трайков Коментирай