Баскетболистът на Орландо Меджик Никола Вучевич посети световния номер 2 в тениса Новак Джокович по време на турнира в Индиън Уелс.
Джокович се класира за осминафиналите в надпреварата след успех над Хуан Мартин дел Потро.
След двубоя с аржентинеца сръбският тенисист разговаря с баскетболиста Никола Вучевич, с който са добри приятели. „Винаги е приятно да те видя, Никола Вучевич. Благодаря, че се отби“, написа Джокович в профила си в социалната мрежа Twitter. Always a pleasure seeing you @NikolaVucevic. Thx for stopping by! pic.twitter.com/18CBUTvUGG Always good to see you too my friend! Congratulations on a great match and good luck in the rest of the tournament! @DjokerNole https://t.co/wjrG53EDBR
Прочетете още
- 14:29 Глобиха баща, докато прибира незрящия си син: история от Варна раздели хората
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума