Дръзкият обир на инкасото на мола в София е извършен като по часовник. От охранителната фирма "ВИП Секюрити" разкриха, че всичко е станало точно за 18 секунди. В това време влиза и престрелката на паркинга на бул. "Цариградско шосе", при която един от охранителите спука с точен изстрел гумата на колата, с която избягаха нападателите. С оттеглянето им времето става 30 секунди.Четиримата обирджии зарязали старата "Шкода" на 500 метра от мола до бл. 8. В нея криминалистите са открили дрехи - маскировъчен панталон, две мотористки каски, две горнища на анцуг, едно долнище и маратонки, пише "Телеграф". В багажника пък се натъкнали на хавлиена кърпа и лост.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив