Огромна сума пари е задигната при обира на инкасо автомобил в на паркинга на мола на „Цариградско шосе”. Според първоначалната информация, става дума за 100 000 лв., съобщава bTV.
Четирима неизвестни са нападнали автомобила, превозващ пари. Те са стреляли, но за щастие няма пострадали хора. След това избягали с бясна скорост.
В момента районът около мола е отцепен.
Разпоредени са заградителни и издирвателни действия на територията на столицата с цел установяване на извършителите, съобщиха от полицията.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице