Новото попълнение в редиците на Атлетик (Куклен) Димитър Байрев записа впечатляващ дебют в двубоя със Сокол (Марково) през уикенда. Юношата на Марица (Пловдив) се отчете с две попадения при убедителния успех с 6:0 на “баските”.Атанас Чернев се разписа също на два пъти в срещата със Сокол (Марково), а останалите голове бяха дело на Сезен Ибрямов и Димитър Джонджаров.
Димитър Байрев е юноша на Марица (Пловдив), а след това преминава и през други два пловдивски клуба – Ботев и Спартак. 28-годишният футболист е поредното качествено попъление в редиците на Атлетик (Куклен). Припомняме, че преди началото на сезона към отбора се присъединиха бившият капитан на Асеновец (Асеновград) Веселин Филипов и нападателят Георги Петров, който рита за ОФК Гигант (Съединение) през миналия сезон.
“Баските” от Куклен записват силен сезон в А Областната група в Пловдивско и се намират на втората позиция след изиграването на XII-ия кръг. Лидер е отборът на Сокол (кв. Долни Воден, Асеновград).
Всички резултати от последния кръг на шампионата в Пловдивско може да видите ТУК.
снимка:spartakpd.info
Прочетете още
- 14:27 „Не съм добре, ще ви обирам!": Жена ограби офис, опита да отмъкне 100 бона от банка в София
- 17:00 "Лети високо с ангелите, приятелю!" Изпращат убития Стефан Денев в последния му път
- 15:00 Първенецът на Стара планина счупи рекорд! Над 3,3 м сняг падна на Ботев
- 16:00 Мъж нахлу в здравна служба, неутрализира камерата СНИМКИ