Община Пловдив печели 25 хиляди лева награда в конкурса за най-зеления град сред големите. Паричното отличие ще бъде връчено след няколко минути на кмета Иван Тотев от "Екопак България". Организацията събира вторични отпадъци- хартия, стъкло и пластмаси на територията на "Централен" и "Тракия". Церемонията се провежда в Градски дом на културата, след което ще има кетъринг за гостите. Почерпката е от "Екопак България".
Прочетете още
- 14:29 Глобиха баща, докато прибира незрящия си син: история от Варна раздели хората
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума