„Не можем да вървим срещу срещу природата, делегата решава!“ Това заявиха от ръководството на Ботев Пловдив пред PlovdivDerby.com. В момента всички шефове на канарчетата са на базата в Коматево и се опитват да преборят неспиращият да вали сняг.
Делегатът на срещата най-вероятно ще отложи мача за утре, както е по правилник. Ако снегът обаче спре от Ботев ще направят всичко възможно да подготвят терена за срещата, тъй като отлагането и на тази среща, ще доведе до сериозни проблеми с нагласянето на програмата, поради липсата на свободни дати.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол