Цветана Пиронкова няма да се състезава през сезон 2018 на женската тенис асоциация. Причината е, че чаровната ни тесистка и съпругът ѝ Михаил ще стават родители догодина, съобщи сигурен източник от Пловдив, цитиран от tennis24.bg.
Пиронкова не е играла в официален двубой от 6 юли тази година, когато отстъпи с 3-6, 4-6 на Каролине Возняцки на Уимбълдън. През септември 30-годишната българка обяви края на сезона. Тя не е сред заявените и за турнирите в Австралия през януари.
Наскоро Цветана пусна своя снимка в Инстаграм, която засили слуховете за нейната бременност. Не е ясно дали Пиронкова планира завръщане на корта след това, подобно на редица тенисистки, сред които са Серина Уилямс и Виктория Азаренка. В момента тя е на 169-о място в ранглистата.
Прочетете още
- 19:00 Шофьорка с "безплатен урок" за едно от проблемните кръстовища в София
- 20:00 Момиче осуети предполагаем опит за отравяне на бездомни животни в Стара Загора
- 22:00 Жена с детска количка предизвика възмущение с опасно пресичане в София ВИДЕО
- 21:00 Майстори на паркирането: Наглост зад волана и сутрешни абсурди по българските улици