Похотлив професор от Националната спортна академия е предложил на студентка уреждане на изпит срещу секс. Палавият дядо е бил изловен от екип на шоуто Господари на ефира по Нова телевизия. Тази вечер ще бъде излъчен репортаж как професор Николай Колев я офертира да отидат на хотел, като изобщо не крие намеренията си.

Кой е скандалният професор?

60-годишният Николай Колев е Декан на Треньорския факултет на НСА. Бившият ръгбист е преподавател в катедра Футбол и тенис, сектор Ръгби.

От 2013 година е Николай Колев оглавява Балканска крикет асоциация. Професор Колев е близък приятел на бившия ректор на НСА проф. Лъчезар Димитров, който дълги години бе старши-треньор на женския национален отбор по футбол.

src="http://gospodari.com/video/get_embed/102412/1?utm_source=embed&utm_medium=102412&utm_campaign=gospodari" frameborder="0" scrolling="no" style="width: 621px; height: 405px;">