Българката Полина Иванова зае две пети места на финалите на отделните уреди на международния турнир по художествена гимнастика за девойки, който завърши в италианския град Пезаро. Иванова получи оценка от 15.800 точки за изпълненито си на въже и 15.700 точки за съчетанието си с топка. Елизабет Йовчева се класира на осмо място във финала на бухалки с оценка 14.350 точки. Алина Ермолова от Русия стана шампионка на въже и обръч, Полина Шматко (Русия) триумфира на топка, а на бухалки победителка е Алина Харнаско (Беларус). България беше представена от отбор от четири гимнастички - Полина Иванова, Галатея Герова, Йоана Николова и Елизабет Йовчева, които завършиха на шесто място отборно със сбор от 90.700 точки./БТА Коментирай