В Инстарграм модна компания лансира нов моден стил, който може да бъде определен като „пикантен” или „шокиращ” в зависимост от разбиранията на съответния човек, пише британският таблоид The Sun. Създател и автор на идеята е американският поп изпълнител Джоуел Алварес, който създава стила в сътрудничество с нощни клубове в Майями, САЩ и при активното участие на тв звезди.
Новата модна линия вече е представена в редица страни-в САЩ, в страни от Карибския басейн и няколко европейски столици. Тя дори си има и име- проект „Черно тиксо”. То идва от това, че моделите на компанията са облечени само с...ленти черно тиксо.
Идеята на създателите на модната линия е да „съчетаят един от често използваните в бита предмети с красотата на човешкото тяло”. Изглежда това се харесва на хората, защото за броени дни страницата на компанията е посетена от над 170 000 души.
Както може да се очаква, реакциите са полярни-едни харесват новият стил и го определят като „абсолютно зашеметяващ дизайн” и „необичаен бикини стил”, други признават, че не го разбират и са объркани.
Прочетете още
- 17:17 3 загинали при тежката катастрофа край Елин Пелин СНИМКИ
- 15:00 Площад "Гарибалди" в София – частица Италия в сърцето на българската столица
- 18:00 Питбул нападна домашно куче в Димитровград - собственикът неизвестен, институциите безсилни
- 13:00 Три зодии, чийто живот ще се промени на 180 градуса до края на юли