Маскирани бандити нападнаха инкасо автомобил в подземния паркинг на "The Mall" и са задигнали цялата му наличност, пише ПИК.
Престъплението се е разразило посред бял ден пред очите на десетки свидетели.
Въоръжените мъже насочили пистолети към бронираната кола и един от тях изкрещял: "Веднага давай парите"!
Служителите от инкасото изпълнили заповедта. Грамаден гард открил огън по нападателите.
Предполага се, че го е прострелял. Бандитите използвали суматохата, метнали се на "Шкода Фабия" и отпрашили в неизвестна посока.
На мястото пристигнаха няколко патрулки.
Криминалисти започнаха да снемат отпечатъци и да разпитват свидетели.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице