„Проверката приключи. Самоубилата се жена не е пациент на МБАЛ „Пловдив”, това каза управителят на болничното заведение доц. д-р Георги Йорданов пред репортер на Марица.бг. Той разкри, че жената е заявила на регистратурата, че отива на посещение при свой познат.
Както вече съобщихме, полицията смята за най-вероятна версията, че 40-годишната жена е отишла там специално, за да сложи край на живота си.
На записите от охранителните камери ясно се вижда как тя започва обиколката си из болницата от по-горните етажи, но там не успява да отвори прозорците.
Така е стигнала до шестия етаж, където е намерила място, от което да полети към смъртта. Фаталният скок е станал минути след 13 ч. днес./Марица.бг
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума