Собствениците на автомобили, паркирани в реконструирания участък на бул. „Васил Априлов“ между бул. „Шести септември“ и ул. „Войнишка слава“, да побързат да преместят колите си. Това предупреди заместник-кметът по транспорт на Община Пловдив инж. Златин Велев.
В противен случай МПС-тата ще бъдат репатрирани от специализираната техника на ОП „Паркиране и репатриране“, тъй като затрудняват почистването на булеварда преди предвиденото за 11 ч. утре пускане на движението по ремонтираната отсечка.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил