С радостна новина настъпи денят в Локомотив. Малко след 8 часа от БФС са се обадили на Лаута, че жълтата карта на нападателя Гай Мансур е пристигнала и той ще може да играе срещу Ботев в събота, съобщи административният директор на клуба Атанас Узунов. Саудитският клуб, в който Мансур е играл за последно е изпратил документа в централата и още днес той ще бъде картотекиран.
Така отпада едно от притесненията на старши-треньора на черно-белите Христо Колев, който има куп проблеми около окомплектоването на състава. Както е известно, заради наказания срещу канарчетата няма да играят Мартин Камбуров, Ванчо Траянов и Дани Кики, а Димо Бакалов е контузен.
Прочетете още
- 14:29 Глобиха баща, докато прибира незрящия си син: история от Варна раздели хората
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума