ОФК Карнобат и Раковски 2011 завършиха наравно 1:1 в двубой от XII-ия кръг на Югоизточната В група. Домакините могат да съжаляват за пропуснатата победа, след като допуснаха изравняване малко преди края на срещата, а преди това удар на Слави Шопов се отби в гредата. Първото полувреме не предложи много емоции на зрителите по трибуните. Двата отбора демонстрираха равностоен футбол, като чистите голови положения почти липсваха. През втората част домакините увеличиха оборотите и започнаха да редуват атаки към протинивковата врата. В 48-ата минута появилият се като резерва Яни Николов откри резултата – 1:0. Последваха пропуски на Слави Шопов, Хюсеин Садула, Слави Костенския и Райчо Раев. При една от поредните атаки Слави Шопов стреля силно, но нацели гредата. В 84-ата минута при една от редките си атаки гостите изравниха резултата. Иван Пеев осъществи хубав пробив, който завърши с точен удар за 1:1. До края на двубоя ново попадение не падна и двата отбора си поделиха точките. В лагера на домакините цареше разочарование от пропуснатата победа. “Като изпусната победа приемам този резултат, и като голямо разочарование, защото хората бяха в очакване да вземем една лесна победа, особено след успеха над Евроколеж. Виждате, че в тази група лесни мачове няма. Теренът беше много тежък и за двата отбора, които предложиха един много мъжки футбол. Може би колегите се приспособиха малко по-добре от нас на терена. Момчетата се държаха  мъжки, за което ги поздравявам. В правилната посока сме се насочили, това е пътят по който трябва да вървим“, каза след мача президентът на ОФК Карнобат Теодор Иванов. Състав на ОФК Карнобат: Даниел Желев, Георги Тузаков, Тодор Няголов /72 – Райчо Раев/, Трендафил Момчилов, Ясен Тузаков, Слави Шопов, Слави Костенски, Динко Дерменджиев /65 – Хюсеин Садула/, Ивелин Янев /46 – Яни Николов/, Стойко Колев, Димитър Петров