Реал Сосиедад отвя с лекота гостуващия Гранада, побеждавайки го с 3:0 в мач от 24-ия кръг на Примера дивисион. Микел Оярсабал се оказа в добра позиция и без да се колебае, прати топката в мрежата близо до лявата греда за 1:0 в 21-ата минута. В самия край на първото полувреме Жонатас получи добра топка от Карлос Вела, укроти я и с точен удар вкара решителния втори гол за Сосиедад. Вела асистира и зо третото попадение в мача. То падна в 60-ата минута, когато пък Оярсабал записа за втори път името си сред стрелците, фиксирайки крайния резултат на 3:0. Реал Сосиедад е на десето място в класирането с 30 точки. Гранада остава на предпоследната позиция в таблицата с 20 пункта. Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS Коментирай