Сент Етиен се върна на пътя на успеха, след като надви у дома Анже с 1:0 в среща от 19-ия кръг на френската Лига 1 и прекъсна серия от 5 мача без победа във всички турнири – 2 равенства и 3 поражения.

Съперниците се оттеглиха на почивка без удар във вратата на противника, а през втората част домакините бяха по-активни и стигнаха до победата с гол на Бенжамен Корнье (61), появил се на терена по-рано като принудителна смяна. Гостите от Анже бяха съвсем близо до изравнителния гол след страхотен шут на Сисоко, но технологията на голлинията показа, че топката, не е преминала с пълния си обем голлинията.

След победата си Сент Етиен излезе на шесто място с 29 точки. Анже запази третото място в класирането с 31 точки, а лидер е ПСЖ с 51 точки.