Шофьор на такси, карал с 3,49 промила, се отърва с условна присъда от Русенския Районен съд. За три години обаче, книжката му ще бъде на „трупчета”, реши Темида.
М.Я.М., който е неосъждан таксиметров шофьор получи от Районния съд в Русе наказание "лишаване от свобода" за срок от 1 година и 6 месеца, като изпълнението бе отложено за изпитателен срок от 3 години. Пияният таксиджия бе наказан и с глоба в размер на 500 лева.
На 11 юли, той бил засечен да управлява лек автомобил „Мицубиши Спейс вагон" в Русе с концентрация на алкохол в кръвта си 3,49 на хиляда. Опиянението му било установено по надлежния ред и е безспорно. Затова, таксиметровият шофьор лишен от право да управлява МПС за срок от 3 години.
Прочетете още
- 09:00 Над 300 хиляди българи имат имен ден днес: Ето идеи за пожелания, с които да ги поздравите!
- 21:57 Възрастна жена изчезна в Старозагорско. Доброволци се събират да я търсят СНИМКА
- 23:00 Дневен хороскоп за 5 април: Телци, въздържайте се от покупки
- 21:00 "Закърпен" ремонт остави жители на град Баня на сухо