Четирима са били заловени при специализирана полицейска операция срещу разпространението на наркотични вещества в Пловдив. Вчера сутринта на ул. “Ландос” униформените иззели 0,168 грама хероин при обиск на 31-годишен криминално проявен пловдивчанин.
Ден по-рано на кръстовище между бул. “Марица” и ул. “Никола Войводов” полицаите засекли друг известен на полицията 25-годишен жител на града, който носел в себе си 0,218 грама марихуана. Междувременно към 22.30 часа, в парк между бул. “Марица” и бул. “Копривщица”, екип на Второ РУ установил, че 23-годишен младеж от село Белозем притежава цигара с марихуана.
Пак в сряда, при претърсване в къщата на 19-годишен от село Богданица, разследващи от Първомай открили и иззели 0,103 грама марихуана. Извършителите са били задържани за срок до 24 часа. По случаите са образувани полицейски производства, уведомена е прокуратурата.
Прочетете още
- 15:11 Пазарджиклия заседна на пясъка на плаж в Халкидики, дърпаха го с багер СНИМКИ
- 11:00 "Ако Емрах кихне, става новина": Тони Стораро изригна след нарушението на сина си в Созопол
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 14:00 Случаят „Балогун" показва колко тънка е границата между футбола и властта