Възрастен шофьор не спря на знак "Стоп” и предизвика тежка катастрофа на обходния път на Враца, съобщиха от областната дирекция на МВР. Инцидентът е станал в четвъртък около 19 часа.
84-годишният врачанин бил седнал зад волана на "Пежо 405” не спазил правилата за движение на пътя и помел движещо се по главен път Е79 БМВ. Зад волана на баварската машина бил жител на София.
По чудо при катастрофата няма жертви. Ранена е 81-годишна жена, която пътувала в "Пежо“-то и 4-годишно дете, което е пътувало в БМВ-то.
Пробите за алкохол на водачите са отрицателни, уточниха от полицията.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ