Един ученик е загинал, а друг е ранен при инцидентна стрелба в училище в Алабама, предава американският телевизионен канал CNN. Инцидентът е станал в гимназия „Хъфман“ в град Бирмингам, щата Алабама след стрелба в междучасието, казва полицията, съобщава "Фокус". Поне два изстрела са произведени – една ученичка на 17 години е загинала на място, а друг 17-годишен ученик е ранен и е в критично състояние. Полицията определя стрелбата като случайна. Училището е временно затворено. Съобщава ес, че метал-детекторите са работели и охранителите са били на мястото на инцидента. Гимназията ще бъде отворена по-късно днес. Убитата ученичка е щяла да навърши скоро 18 години. Била е приета в клолеж и е искала да учи за медицинска сестра.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив