Мачът с ЦСКА е бонус за футболистите от Струмска слава, коментира старши треньорът на радомирци Владимир Димитров.
Радомирският отбор ще се постарае да противодейства на "червения" тим и да се представи достойно като гост. "Не си правим илюзии, че ще надиграем ЦСКА, това не е отбор за "В" група, но не сме се предали", твърди Димитров.
Според него двата отбора работят при коренно различни условия. Димитров се надява, ако футболистите от Струмска слава излязат с поне същото желание и старание на терена, както при миналогодишния мач с ЦСКА, при малко повече късмет да вземат нещо. Утре между 11 и 13 часа отборът ще проведе последната си тренировка преди началото на пролетния полусезон. Около 300 радомирци с автобус и коли ще присъстват на мача между ЦСКА и Струмска слава на стадион "Българска армия" в неделя от 18.30 на "Българска армия"./БТА Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 22:00 Новата вълна, която пренареди картите: Как Филип и Венци от New Wave Music събраха Анелия и Деси Слава