Официалната церемония по обявяването и награждаването на победителите в конкурса "Кмет на годината" 2018 ще се състои на 15 ноември 2018 г. в НДК. На церемонията ще пеят единствено две от малките-големи звезди на популярната музикална школа "Арт Войс Център“ от Пловдив.
Тодор Борисов на 12 години впечатли всички с прекрасното си представяне на Грандиозното закриване на Webit.Festival Europe, част от Европейската седмица на цифровите технологии и иновациите. То ва бе водещото събитие на българското председателство на Съвета на ЕС по въпросите на цифровите технологии през юни в зала "Арена Армеец".
Мирослава Тодорова на 16 години бе обявена за джаз принцесата на България в последния риалити песенен формат "Х фактор“ и спечели сърцата на жури и публика с изключителната си класа, талант и вкус за музика.
"Много съм щастлива! Поканата е огромна чест за пловдивската вокална школа и признание за високата класа на младите и таланти“, сподели Руми Иванова – ръководител, музикален педагог и ментор на "Арт Войс Център“.
Конкурсът "Кмет на годината" е уникална инициатива, която стартира в България през 2013 г. Чрез нея след национално онлайн допитване всяка година се отличават най-добрите градоначалници у нас. Специални гости на официална церемония по обявяването на победителите в конкурса "Кмет на годината" са представители на парламента, правителството, Европейската комисия, Европейския парламент, европейски общини, отличаващи се с добри практики, които могат да се приложат у нас, държавни институции, обществени организации, представители на бизнеса.
Прочетете още
- 18:00 Призив за поддръжка: "Аз съм българче" и "Под игото" тънат в бурени СНИМКИ
- 22:07 Второ предложение за брак на големия финал на "Като две капки вода" ВИДЕО
- 19:00 Място за игра или сметище? Пловдивчани се възмутиха от детска площадка
- 17:00 Изминаха 50 дни от загубата на Сияна, за 50 дни не се случи нищо!