Трима малолетни са установени като извършители на кражба от магазин в Пловдив. Както бе съобщено, в нощта срещу понеделник от търговския обект на бул. “Марица” били задигнати 900 лева и дамска конфекция, след разбиване на входната врата. При предприетото разследване криминалисти от Второ РУ събрали доказателства, че посегателството е дело на две 12-годишни момичета и 13-годишно момче. И тримата са известни на служителите на реда за подобни престъпления. Предстои случаят да бъде докладван в Районна прокуратура – Пловдив.
Междувременно в полицията в Карлово е започната проверка срещу две момчета на 12 и 10 години, заподозрени за кражба на пари от два автобуса в града. По първоначални данни тийнейджърите откраднали общо 250 лева от двете моторни превозни средства, в които проникнали през незатворени прозорци в събота и във вторник.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ