За грабеж е задържан 17-годишен младеж в Харманли, заедно с непълнолетните си съучастници, съобщиха от регионалния пресцентър на МВР.
Извършителят заедно със свой връстник и 15-годишен техен авер нападнали 19-годишен в Симеоновград. Това станало в 18,45 часа миналата вечер на улица "Шести септември".
Потърпевшият бил бит, след което тримата му задигнали 5 лева. Ограбеният подал жалба в полицейския участък и малко по-късно тримата извършители били издирени и задържани. Образувано е досъдебно производство. /Марица.бг
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход