Ултраси на Локомотив Пловдив подкрепиха националния отбор на България снощи в Париж при загубата на трикольорите от Франция. Пловдивските привърженици бяха в ядрото на българската агитка и през целия мач не спряха с подкрепата си към родните футболисти.

Националният отбор  бе разбит тежко на “Стад дьо Франс” от Франция с 1:4 във втората ни световна квалификация от група “А” за Мондиал 2018 в Русия. Дебютът на Петър Хубчев начело на “трикольорите” започна сензационно с гол на Михаил Александров от дузпа в 6-ата минута. След това обаче имаше тотална доминация на финалиста на последното Европейско първенство, който не създаваше положения, но благодарение на елементарни грешки в родната отбрана водеше с 3:1 на почивката. Кевин Гамейро (23), Димитри Пайе (26) и Антоан Гризман (38) се разписаха, а след почивката Гамейро в 58-ата минута прати отново топката зад Владислав Стоянов за радост на близо 70 000 зрители по трибуните.