Уотфорд постигна невероятен обрат срещу изпадналия Астън Вила в 36-ия кръг на Висшата лига, за да вземе победа с 3:2 пред собствена публика. На „Викаридж Роуд“ домакините, които допуснаха 5 загуби в последните 8 шампионатни мача, на два пъти бяха в ролята на изоставащи в резултата, ала намериха сили да победят с два късни гола на капитана си Трой Дийни. Киърън Кларк изведе бирмингамци напред срещу „стършелите“ в 28-ата минута, а в добавеното време на първото полувреме швейцарецът Алмен Абди възстанови равенството. Второто полувреме стартира с бърз гол за Вила – Джордан Аю се разписа в 48-ата минута, а драматичната развръзка настъпи буквално в края. В 90-ата Дийни изравни за 2:2, а в третата минута на продължението донесе и трите точки на Уотфорд, който е 12-и с 44 в актива си. Коментирай