Наставникът на Валенсия Гари Невил може и все още да не говори испански език, но веднага е разбрал, че неговият колега Хосе Рамон Сандовал му е бил повече от бесен през уикенда. Уволненият днес от Гранада наставник не останал никак доволен от протестите на англичанина към съдиите и не пропуснал да го нагруби.
„Прилепите“ записха трета поредна победа във всички турнири след 2:1 при гостуването си от 25-ия кръг на Ла Лига, като естествено мачът не мина без горещи страсти. В даден момент Сандовал вече се вбеси на Невил и се стигна до доста нелицприятна размяна на реплики.
„Син на к**ва!“, обърна се испанецът към своя противник. „За какво протестираш? Цял мач само се оплакваш!“
Невил опита да се оправдае, но като видя, че няма да стигне до никъде, също отвърна с ругатни.
Свали си приложението на Gong.bg – за ANDROID – за iOS
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив