С полимерна асфалтова смес в "Тракия" започна запълването на дупки и пукнатини, които се появиха върху уличната настилка след последния голям сняг и ниски температури, съобщи районният кмет Костадин Димитров.
Със съдействието на екип от ОП "Чистота" вече са обработени пътните неравности по ул. "Димитър Ризов", следва бул. "Санкт Петербург" и други участъци от улиците в района, където е нарушена настилката.
"Технологията, която прилагаме от няколко години, е ефективна и при най-неблагоприятни метеорологични условия, особено през зимата, когато асфалтовите бази са затворени. Това ни дава възможност да поддържаме целогодишно пътната инфраструктура в добро състояние", коментира кметът на "Тракия" Костадин Димитров.
Прочетете още
- 15:00 На косъм от инцидент: дете изскочи на асфалта, падна пред кола ВИДЕО
- 15:57 Разкриха как е облечен тийнейджърът, изчезнал от дни в София
- 17:55 Докато полицията го търси, той говори: прокурорският син с гръмко изявление ВИДЕО
- 18:29 Financial Times откри защо Тръмп внезапно напусна срещата на върха на Г-7