Възпитател преби 17-годишно момче от Дома за деца, лишени от родителски грижи „Св. Йоан Рилски“ в русенското село Брестовица, съобщава Информационна агенция "Дейли Прес“. Медията публикува ексклузивни снимки, от които ясно личи, че възпитател от социалния дом за деца "Св. Йоан Рилски“ си позволява да се държи грубо с един от възпитаниците.
Не е ясна причината за физическата саморазправа. От кадрите личи, че детето е доста слабичко, а мъжът – едър.
"В кой век живеем и как е възможно това да се случва в България! Този преподавател – Владимир Петков, пребива деца и повишава тон системно“, разказа пред медията свидетел на побоя.
"Гавриха се с него. 19-годишния Киро пикае, той го кара да пие пикоча му, а възпитателя Владимир Петков после го наби, че уж той е виновен, а Киро е виновен, а не момчето!“, разказа момче на име П. И. пред Агенция "Дейли Прес“.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив