Виктория Волей победи Град с 3:1 (19, -19, 12, 21) гейма при гостуването си в Белоградчик в мач от 15-ия кръг на мъжката Висша лига. По този начин пловдивчани прекъснаха серията си от 2 поредни загуби (срещу Славия и Дунав). В класирането „оранжевите“ се изкачиха на 4-о място с актив от 27 точки, колкото има и петият Дунав. Трябваше да постигнем задължителна победа и съм доволен, че момчетата се справиха. Продължаваме да преследваме нашата цел, която е влизане в плейофите, заяви пред официалния сайт на клуба треньорът на Виктория Волей Драган Иванов.
Съставът на Виктория Волей:
Георги Димитров, Николай Леков, Петър Христосков, Стефан Иванов, Никола Стоименов, Петър Шойков, Иван Иванов – либеро (Атанас Войнов, Иван Стоичков).
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол