Езерото с Пеещите фонтани в Цар-Симеоновата градина изглежда много различно без вода и светлини. То беше зазимено през ноември, когато водата беше източена. Червено-бяла лента опасва съоръжението, а по дъното личат огромни петна. Гледката никак не е впечатляваща. Преди време заместник-кметът инж. Димитър Кацарски обясни, че възстановяването на горния слой на хидроизолацията ще започне, след като дъното изсъхне и ако времето позволява. Дефектите се получиха, след като работници са изсипали във водата чувал с хлорна вар, вместо да направят разтвор.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума