19-годишен бе задържан непосредствено след извършен грабеж снощи в Пловдив. Около 21.40 часа в полицията постъпил сигнал от 25-годишна жена, станала жертва на посегателството на кръстовище между ул. “Оборище” и ул. “Средец”. Тя обяснила, че непознат успял насила да отнеме дамската й чанта с лични документи, банкови карти и около 450 лева и след това избягал в съседна пресечка. Незабавно към мястото бил насочен автопатрул на Трето РУ и при бързо организираните заградителни действия е заловен извършителят. Установена е самоличността му - К.И. /19 г./ от Стралджа, известен на органите на реда. При огледа в близост била намерена и чантата на потъпревшата. Младежът е задържан за срок до 24 часа. Предстои материалите по образуваното бързо производство да бъдат докладвани в Районна прокуратура – Пловдив.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ