Апаши са откраднали над 20 000 лева от казино „Империя“, което се намира на улица „Васил Левски“, в пловдивския квартал Кършияка. Сигналът е бил подаден на телефон 112 около 7:45 сутринта днес. Служители на игралната зала установили, че сейфът, в който са се намирали парите бил разбит, а голямата сума липсвала.
Информацията потвърдиха за „Марица“ от пресцентъра на МВР. Криминалисти и служители под пагон от Трето РУ провеждат разследване. Според предварителна информация се работи по няколко версии. Най-вероятно има замесен и вътрешен човек.
По това време в сейфа, който се е намирал в офис на казиното е имало повече пари от обикновено. Причината е, че в един от четирите обекта за хазартни игри „Империя“ е била подготвена голяма томбола, с награда от 90 000 лева.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат