До 12 ч. на 20 февруари /събота/ ще бъде ограничено движението по автомагистрала „Марица“ - от връзката й с АМ „Тракия“ до пътен възел „Димитровград“ на АМ „Марица“, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".
Временната организация е поради калибриране на дилатационите фуги и лагери на моста над река Марица при 24-ти км на автомагистрала „Марица“. Това е стандартна процедура, която се прави при нови големи съоръжения, на които фугите и лагерите са монтирани през лятото и през зимните месеци е имало значителна разлика в температурите.
Времето ще бъде използвано и за отстраняването на други гаранционни работи по участъка.
Шофьорите е необходимо да използват първокласния път I-8 Пловдив - Хасково и път I-5 Хасково – пътен възел „Димитровград“.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ