Жена пропадна в огромна дупка и си строши краката в центъра на Пловдив. Инцидентът е станал малко преди 15 часа на ул. "Железарска”. Ямата, която се е образувала от пропаднали павета, не е била обозначена по никакъв начин. Пострадалата е между 50 и 55 години и веднага е била закарана в УМБАЛ „Свети Георги”.
"Беше нещо страшно. С жената се разминахме минута преди да потъне в ямата, която се е образувала от пропаднали павета срещу писоарите”, разказа Христина Гаргова. Тя чула виковете на пострадалата и се обърнала, пише "Марица".
"Краката ми, краката ми- викаше жената. Веднага й се притекох на помощ. Наобиколиха ни и други хора. Един индийски студент си свали якето и й го даде да се загърне, защото валеше дъжд. Три-четири пъти звънихме на 112, докато дойде линейката. Чух, че я откараха в УМБАЛ "Свети Георги”.”, обясни Христина, която много се разстроила, тъй като преди време и тя пострадала по същия начин .
"Една от магазинерките ми каза, че цяла седмица се обаждала на общината да сигнализира за дупката, но никой не е взел мерки. Ако не я оправят, още някой ще пострада”, допълни пловдивчанката.
От УМБАЛ "Свети Георги” съобщиха, че жената е с два счупени глезена. Поставени са й гипсови ботуши и е пусната за домашно лечение.
Прочетете още
- 18:02 PIGEON express - куриерска услуга на световно ниво: локъри 24/7, модерни обекти и доставка 7 дни в седмицата
- 15:00 Непълнолетни вандалстват в Самоков, повредено е имущество на хотел
- 18:00 Бездомен мъж и кучето му трогнаха пловдивчани. Ще му помогнем ли?
- 16:00 Миризливо наказание застигна шофьорка, паркирала в нарушение СНИМКИ