Жена си вървяла по улицата, а насреща зъболекарят й.
- Как сте, доволна ли сте от новата пломба? Усмихнете се широко с леко отворено уста.
Погледнал й в устата (нямало хора около тях).
- Добре, цветът на пломбата не се различава от този на зъбите.
Жената му благодарила и подминала. След малко си казала.
- "Вчера ходих на зъболекар и гинеколог. Дано сега и той не ме срещне"...
Прочетете още
- 14:29 Глобиха баща, докато прибира незрящия си син: история от Варна раздели хората
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума