Само 2 часа след като собственикът на Ботев Пловдив Георги Самуилов съобщи, че освобождава Николай Киров и щаба му, български клуб е започнал да търси контакт с Белия, за да го покани на работа, научи PlovdivDerby.com.
Става въпрос за ЦСКА 1948, които не успяха през изминалия сезон да си спечелят място в елита и извършиха голяма чистка в клуба, при която изгониха 10 футболисти. Ръководители на клуба са започнали да търсят телефона на Николай Киров с намерението да го поканят на работа. Киров обаче е заявил категорично на така наречения посредник, че възнамерява да се отдаде на почивка в следващия месец и чак след това да мисли за нови предизвикателства, разкри отлично запознати със ситуацията пред PlovdivDerby.com. Така до същински разговори въобще не се е стигнало.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие