Припомняме, че „смърфовете“ се разделиха с Посинкович, Везалов, Асен Георгиев и Янко Ангелов.
„Утре се събираме и започваме подготовка. Ще изиграем една контрола преди да заминем на лагер на Боровец. Там сме уредили три контроли. Има и една свободна дата, която искаме да запълним. Има играчи, на които съм дал по 1-2 дни допълнителна почивка заради пътуванията. До 6-7 юни ще бъдем в пълен състав“, заяви Акрапович.
„Нека седнем и да поговорим с ръководството и после ще фиксираме целите си за предстоящия сезон. Те зависят от бюджета, с който ще разполагаме, и селекцията. Надявам се да успеем да изградим конкурентоспособен отбор за Първа лига. Играчите, които се разделиха с отбора, е заради вижданията и разбиранията на клуба. Аз имах желание да запазим отбора, тъй като имаше качество. Като всеки треньор и аз имам желание да привлечем няколко качествени попълнения, за да засилим конкуренцията. Ама нали знаете, едно е да искаш – друго са възможностите“, добави треньорът на носителя на Купата на България.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие